JEDETRANS s.r.o., international transport jedetrans s.r.o.

souprava s hydraulickým jeřábem

Společnost Jedetrans má za cíl svým zákazníkům nabídnout nejširší portfolio služeb a také díky rostoucí poptávce po tomto druhu dopravy, jsme ke stávající flotile plachtových vozidel zařadili speciální soupravu s hydraulickým jeřábem vhodnou k manipulaci se zbožím nebo materiálem, které nejde z jakéhokoliv důvodu manipulovat z rampy nebo vysokozdvižným vozíkem.

Hydraulická ruka umožňuje variabilní skládání a nakládání materiálu na stavbách, hůře přístupných místech nebo dobře poslouží při práci ve výškách například při stavbě krovů a střech. Hydraulikou rukou je možné pohodlně zajistit nakládku nebo vykládku zboží, materiálu nebo strojů z jiných vozidel, manipulaci při montáži výrobních linek a montovaných hal. Hydraulická ruka je opatřena čtyřmi hydraulickými výsuvy s možností prodloužení o dva mechanické, kdy obsluha může pohodlně manipulovat se zbožím na vzdálenost až 16ti metrů.

K zajištění bezpečnosti a eliminaci rizik při manipulaci je vozidlo s hydraulickou rukou vybaveno například bezdrátovým ovládání pro obsluhu, pojistnými odlehčovacími prvky proti přetížení, výstražnými led světelným zařízením pro práci při snížené viditelnosti. Samozřejmostí je také pojištění odpovědnosti hydraulické ruky a pojištění odpovědnosti na přepravovaný náklad.

Poptávkový formulář

položky označené * jsou povinné