JEDETRANS s.r.o., international transport jedetrans s.r.o.

o společnosti jedetrans

Jedetrans s.r.o. je mladou dynamickou dopravně logistickou společností sídlící na jihu Čech. V oblasti mezinárodní dopravy se specializujeme na oblast Beneluxu, Francie, Německa, Itálie a dalších států Evropy. V oblasti logistických činností se zaměřujeme na krátkodobé skladování, konsolidaci zásilek a skladování systémem cross dock s následnou distribucí dekonsolidovaných zásilek.

Společnost JEDETRANS s.r.o. staví na kolektivu spolehlivých a zkušených pracovníků, ať už jsou to kvalitní řidiči nebo dispečeři, kteří dohromady jako tým jdou za společnými cíli.

V současné době provozujeme všechna vozidla v ekologické normě E6. Přepravy zajišťujeme moderními tahači značek MAN a SCANIA v té největší výbavě nejen bezpečnostních elektronických systémů, ale také prvků k zajištění maximálního komfortu pro naše řidiče. Návěsy ve dvou provedeních (lowdeck a klasika) jsme pro naše zákazníky vybavili zesílenou plachtou s certifikací XL, hliníkovými latěmi, multifunkční lištou a paletovou zarážecí lištou. Samozřejmostí jsou prostředky pro zajištění nákladu.

Přepravu provádíme vlastními vozy nebo využíváme smluvních dopravců, kteří jsou prověření dlouhodobou spoluprací. Proto můžeme našim klientům nabídnout variabilní přepravní kapacitu přizpůsobenou požadavkům zákazníka a vždy za tu nejlepší cenu.